Google Adwords Yönetimi

google adwords reklam yönetimi

LOREM CORPORATE CEO

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

      Benn Marshall

Adwords Google firmasının reklam verenler ile reklam sunanları bir araya getirdiği iş ortaklığına verilen isimdir. Adwords sayesinde birçok işletme reklam gelirleri elde ediyor. Yine birçok işletme ürünlerini tanıtmak ve arama motorlarında ilk sıralarda yer almak için Google adwords sistemine dahil oluyor. Bu açıdan Google Adwords yönetimi siteler açısından hayati önem taşıyor. 
Günümüzde sitelerin ihtiyaç duyduğu reklam çözümleri için hizmetler sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetler ile sitenize gelen ziyaretçilerin bilgilerini derleyerek işletmenize özel adwords planlamaları yapıyoruz. 

Siz de daha fazla müşteriye ulaşmak ya da sitenizdeki reklam gelirlerini arttırmak için Google Adwords yönetimi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizler izin geri dönüşüm oranlarını en üst seviyeye çıkarıyoruz.


 

GOOGLE ADWORDS İLE

Sunduğumuz hizmetler kapsamında farklı fiyat seçenekleri ile sitenizde Google adwords yönetim çözümleri sunuyoruz. Birçok sitenin ayakta kalması için önemli olan reklam gelirlerini en üst seviyeye taşıyoruz.


Siz de ürünlerinizi tanıtmak ve sitenizin reklam gelirlerini arttırmak için internet sitemiz üzerinden hizmet alabilirsiniz. Firmamız müşterilerin beklentilerini karşılayan çözümler ile önemli bir adwords ortağı olmanıza ön ayak oluyor. Firmamız hizmetleri ile sizler de internet ortamında daha başarılı işler çıkarabilirsiniz. Google adwords yönetimi ile nitelikli hizmetler sunuyoruz.

Reklamlarınızın daha yönetilebilir ve daha nitelikli olması için gereken çözümleri sizin ile birlikte gerçekleştiriyoruz. 

Müşteri davranışlarını ilgili yönetim panelleri ile inceleyerek müşterilere daha fazla erişmenizi ve daha fazla müşteri deneyimi yaşamanızı garanti altına alıyoruz.

İŞİMİZİN UZMANIYIZ

Google, adwords sistemine entegre edilebilen ve birlikte kullanılabilen birçok farklı Google adwords yönetimi aracı sunuyor. Bu yönetim araçları sayesinde sitenizdeki reklam gösterimlerini, sitenize gelen ziyaretçilerin demografik bilgilerini görebiliyorsunuz. Gerektiğinde sitenize gelen ziyaretçilere özel çözümler sunabilmek için sizin ile birlikte çalışıyoruz. Firmamız sitenize gelen ziyaretçilerin davranışlarını inceleyerek nitelikli çözümler sunuyor.

Aynı zamanda Google reklamları alabilmek için Google politikaları ile uyumlu içerikler üretmek gerekiyor. Bu içerikleri sizler için hazırlayarak Google tarafından reklam almanızı sağlayabiliyoruz. Aynı zamanda ürünlerinizi tanıtmak için Google adwords reklamları hakkında sizlere hizmet sunuyoruz. Sitenizin reklam gelirleri açısından daha yönetilebilir olmasını sağlıyoruz.

Bir sitenin arama motorlarında yer almaması büyük bir kayıp olarak düşünülebilir. Bunun yanında sitenizin arama motorlarında ön sıralarda yer alması sitenizin diğerlerinin önüne geçmesini sağlayabilir. Siz de sitenizi organik aramalarda ön sıralara taşımak ve gerektiğinde reklam hizmeti satın alarak daha fazla müşteriye için firmamız hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Siteler için dönüşüm oranı önemli bir kavram. Dönüşüm oranı sitenize gelen ziyaretçi sayısı ile sitenizden ürün alan ya da reklam gösterimi yaptıran ziyaretçi sayısının birbirine oranlanması ile ortaya çıkıyor. Google dönüşüm oranlarına önem veriyor ve sitelerden de bu dönüşüm oranlarını yukarı çekecek düzenlemeler yapmasını bekliyor. Firmamız sayesinde dönüşüm oranlarını yukarı çekebilmeniz mümkün.