Google Ads Reklam

Potansiyel müşteriler İçin

Google Reklamları Sizi %100 Sonuca Götürür

Google Ads Reklamları, şirketlerin ve markaların müşteri kazanma potansiyelini ciddi oranda arttırmaktadır. Firmaların yeni müşteri kazanma arzusunu, hedef kitlelerini büyütme çalışmalarını en iyi şekilde desteklemektedir. Sürekliliğin var olması ve kazanımların aktif olarak devam edebilmesinde reklam çalışmaları önemli bir yere sahiptir.

Kullanıcılar, nereye gideceklerini, ne yapacaklarını ve ne satın alacaklarını dünyada en çok kullanılan Google Search motorunda arar. Başarılı bir Google Reklamı için;

Profesyonel Reklam Danışmanlığı İçin

Öncelikle sektör ve anahtar kelimelerin profesyonel analizi ile başlayan bu süreçte, hesabınızın kurulumu, geri dönüşümlerin kontrol altına alınması, sürekli gözlem ve iyileştirme ile Google Ads Yönetim ve Danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Google Ads Reklam Yönetimi Aşamaları

Google Ads İle Çalışma Süreçlerimiz

Anahtar Kelimeleri Belirleme

Öncelikle firmanıza ait anahtar kelimeleri analiz eder, tıklanma olasılığı, rekabet durumu gibi bilgileri raporlarız. Bu çalışma sonrasında her bir kelime için bir tıklama başı teklif belirleriz. Çok titiz çalışıp, her bir kelime için ayrı fiyatlar belirleriz.

Günlük Bütçe Belirleme
Reklamın Gösterileceği Lokasyon Seçimi
Reklamların Hazırlanması
Sürekli Gözlem ve İyileştirme
Kelime Eşleme Türleri
Google Yeniden Pazarlama Reklamları
Google Ads ile Kitleye Yönelik Reklamlar
Google Ads Reklamlarınızı Ölçümleyin
Ben Kendim Yaparım Demenin Zararı Çok Olur!
Profesyonel Google Ads Reklam Yönetimi

Google Ads İşlerinizi Büyütür!

MianoWeb olarak; profesyonel yöntemler ile reklamlarınızı optimize ediyoruz. Google Ads reklamlarınızı düzenli takip ederek dönüşüm oranlarınızı arttırıyoruz. En düşük bütçeyle en yüksek verimi hedefliyoruz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Call Now Button